Цього року до табору «Супутник» на оздоровлення потраплять 1125 дітей

Більше 6 тисяч гривень вирішено виділити з міського бюджету на оздоровчу кампанію для маленьких житомирян у 2019 році. З них більше 4 тисяч на відпочинок дітей у відомому житомирському таборі «Супутник».

Цього року за кошти міського бюджету планують оздоровити 900 дітей.

«У таборі «Супутник» цього року буде також п’ять відпочинкових змін, так як в минулому році. Вони почнуться 1 червня. У першу чергу, буде забезпечено відпочинок для дітей пільгових категорій, а саме: дітей сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей з родин АТО/ОСС, дітей з малозабезпечених та багатодітних родин, а також творчо обдарованих і талановитих маленьких житомирян», – розповідає начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук. 

Направлення дітей в ПЗОВ «Супутник» здійснюватимуть:

– служба у справах дітей міської ради – дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; бездоглядних  дітей;

– управління охорони здоров’я міської ради, поліклініки – дітей  з інвалідністю;

– Центр соціальної допомоги учасникам АТО/ОСС та їх сім`ям – дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків та в АТО/ОСС; дітей із сімей учасників АТО/ОСС;

– управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради – дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей;

– департамент освіти міської ради – талановитих та обдарованих дітей.

З питань оздоровлення дітей звертатися до управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради. Прийом громадян в центрі надання адміністративних послуг (вул. Михайлівська, 4).

Загалом у таборі цього року планують оздоровити 1125 дітей. 225 путівок можна буде придбати у КП «Парк» до 1 квітня лише житомирянам, надалі всім бажаючим у порядку черговості. Вартість путівки складатиме 5299,4 грн. Одна зміна триватиме 16 днів.

Будьте першим, хто прокоментував "Цього року до табору «Супутник» на оздоровлення потраплять 1125 дітей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*