“Це наша друга Батьківщина! І ми будемо її захищати до останнього!”: звернення голови Житомирської обласної громади вірмен Саргіса Мартиросяна

Голова Житомирської обласної громади вірмен Саргіс Мартиросян спростував усі заяви пропагандистів і запевнив українців, що вірмени, які проживають в Україні, не лишаться в стороні і будуть битися до останнього за свій дім, свою сім’ю та друзів, за суверенну Україну, яка їх прихистила.

“Наша позиція, вірмен, що проживають в Україні, чітка та ясна. Це наша друга Батьківщина! Ми так само її любимо. І ми ніколи не лишимося в стороні”,

– наголосив Саргіс Мартиросян.

Голова громади зазначив, що не дозволить втягувати свою націю у провокації і чітко підкреслив, що росія у даній війні є агресором.

“Перемога буде за нами, бо ми боремося за свою землю! Не ми прийшли до них, а вони прийшли до нас!”

– підкреслив Саргіс Мартиросян.

Армян, що не проживають в Україні, голова Житомирської обласної громади вірмен закликав не вмішуватися та не робити заяв, які не відповідають дійсності.

“Це не ваша війна, не суйте свого носа сюди і не йдіть на братовбивчу війну!”

– акцентував Саргіс Мартиросян.

Голова громади вірмен також підкреслив, що не розуміє, як вірмени, які є кадровими офіцерами російської армії, можуть виконувати злочинні накази, спрямовані на знищення цивільного населення.

В Україні наразі проживає півмільйонна діаспора вірмен. Відтак голова громади закликав вірмен не вступати до лав російської армії та відмовлятися від участі у війні, яка стає для його народу братовбивчою, адже за свою другу Батьківщину наразі воює багато вірмен – громадян України.

“Живіть своїм життям і не йдіть сюди. Це – наш дім! І ми його будемо захищати до останнього!”

– запевнив Саргіс Мартиросян.

Будьте першим, хто прокоментував "“Це наша друга Батьківщина! І ми будемо її захищати до останнього!”: звернення голови Житомирської обласної громади вірмен Саргіса Мартиросяна"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*