Центр естетичної медицини SLIM – якісна та доступна косметологія Р

Центр естетичної медицини SLIM – це клініка косметологіЇ, яка допомагає жінкам бути завжди здоровими, красивими та молодими. При цьому пропонує адекватну цінову політику та забезпечує клієнтів справжніми професіоналами. 

Чи не кожна жінка, незалежно від віку, прагне завжди бути молодою, красивою, а головне – здоровою. У гонитві за цими якостями жінка намагається досягти бажаного результату будь-якими засобами, від домашніх масок до різного роду процедур, які не завжди є безпечними для здоров’я. 

Сьогодні у Києві є безліч салонів та косметологічних клінік, які обіцяють допомогти зберегти молодість, красу та здоров’я. Проте не всі клініки відповідають високим вимогам, застосовують інноваційні, а головне, ефективні методи для омолодження, турботи за обличчям і тілом та пропонують висококваліфікованих спеціалістів. 

Косметологічна клініка SLIM має медичну ліцензію від МОЗ України, Акредитаційний сертифікатом медичного центру І категорії та дипломованих лікарів косметологів, які постійно розвиваються та вдосконалюють свої навички. Фахівці SLIM проходять навчання не лише в Києві, а й за кордоном, де отримують знання та досвід роботи саме з інноваційними препаратами, адже для них важливий результат та задоволений клієнт. 

Послуги центру SLIM

Фахівці центру Слім можуть запропонувати клієнтам такі послуги:

  • лазерна епіляція
  • лазерне 3D та 4D омолодження
  • лікування грибка на нігтях, вугрової висипки
  • Smooth омолодження обличчя та тіла
  • шліфування шкіри
  • мезотерапія обличчя, тіла, голови
  • ін’єкція Диспорту
  • безопераційна ліпосакція Vanquish Me

Крім того, у Центрі косметології SLIM успішно розвивають напрями інтимної пластики, естетичної та лазерної гінекології. Висококваліфіковані спеціалісти можуть допомогти впоратися з з нетриманням сечі, провести операції по вагінальному омолоджені. Фахівці також проводять LPG масаж на апараті останнього покоління, радіочастотний ліфтинг, ручний масаж та мікрострумову терапію. Більше інформації про послуги та ціни на https://slim.ua/uk.

SLIM може задовольнити будь-якого вимогливого клієнта. Сучасні й ділові жінки обирають SLIM, адже вже на власному досвіді переконалися в широкому асортименті послуг, якості, швидкості та їх доступності для гаманця. А найбільше жінки задоволені високим рівнем проведення ін’єкцій та спеціалізованою косметикою, за допомогою якої доглядають за обличчям.

Де знайти SLIM в Києві

Філії SLIM розташовані в таких районах Києва як Оболонь, Позняки, Голосієво. Кожен з цих центрів допоможе будь-якій жінці запобігти та коригувати вікові зміни на обличчі та тілі. Крім того, фахівці готові розробити індивідуальну комплексну програму для кожної клієнтки. Більш детальну інформацію про спеціалістів, новинки косметології, процедури, ціни, знижки та акції на slim.ua. Записатися та зареєструватися на процедури можна і онлайн.

Будьте першим, хто прокоментував "Центр естетичної медицини SLIM – якісна та доступна косметологія"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*