До кінця року за 2 мільйони працівники ТТУ проведуть реконструкцію ще одного тролейбуса

Працівники Житомирського трамвайно-тролейбусного управління до кінця року планують завершити реконструкцію ще одного тролейбуса. На його модернізацію з міського бюджету виділили 2 мільйони гривень. Про це Times.zt розповів заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Перший тролейбус, який працівники ТТУ зібрали майже «з нуля» виїхав на лінію ще навесні минулого року та обійшовся міському бюджету майже у мільйон гривень. А от цьогоріч на такі роботи витратять удвічі більшу суму, щоправда й зміни у цьому транспортному засобі будуть значніші.

«Зараз процес триває. Була пауза, адже перші кошти на капремот виділили лише влітку. Тобто перша половина півріччя була без фінансування, а на попередній сесії виділили кошти. Якщо говорити про модернізацію тролейбуса, то бюджет становить близько 2 мільйонів гривень. Мова йде не лише про капремонт корпусу тролейбуса та салон, а й про заміну пульту управління, кабіни водія та панелі приборів. Каркас тролейбуса вже готовий. В ТТУ очікують на закупівлю обладнання, щоб вже розпочати комплектацію», — пояснив заступник міського голови.

Що ж до нововведень, то в другому модернізованому тролейбусі, за словами Дмитра Ткачука, збільшать посадковий майданчик. Тож для людей з інвалідністю та для батьків з дитячими візочками буде більше зручностей.

«Якщо в попередньому тролейбусі заїзд для інвалідного візка або дитячого візочка був  лише навпроти дверей, то у новому низькополий майданчик продовжать до задньої та передньої частини тролейбуса. Це вдалося зробити за рахунок перенесення електрообладнання, вузлів та агрегатів на дах транспорту. Раніше це все розміщувалося під сидіннями», — розповів чиновник.

Крім того, Дмитро Ткачук повідомив, що вже за тиждень на маршрут виїде тролейбус з поточного ремонту, тож усі людські та фінансові ресурси будуть зосереджені на модернізації наступного.

Будьте першим, хто прокоментував "До кінця року за 2 мільйони працівники ТТУ проведуть реконструкцію ще одного тролейбуса"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*