ТТУ зобов’яжуть продавати менше квитків

Сьогодні, 6 березня в Житомирській міській раді проходить засідання виконавчого комітету. Перед прийняття порядку денного, профільний заступник міського голови по транспорту Дмитро Ткачук наполягав внести додаткову угоду, яка стосувалась зменшення завдання щодо доходів КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління Житомирської міської ради». За додатком до угоди вказано, що продаж квитків буде суттєво зменшений.

Присутній керівник ЖТТУ Євгеній Демчик вказав, що цифри попередніх розрахунків, запланованих та очікуваних, є не точними і не є правдивими.  А ТТУ має заборгованість по підприємству через те, що “Житомиртранспорт”, яке забирає виручку, не в повному обсязі повертає її до ТТУ.

«Сьогодні погоджено, що 88 тролейбусів виходить на лінії, січень-лютий було погоджено 85 тролейбусів. За 2 місяці ми відпрацювали 97% виконання графіків. Щодо виручки, готовий проінформувати, що виручку збирає КП «Житомиртранспорт», акумулює на своїх рахунках, а заборгованість по підприємству 600 тис. грн. Ми написали претензію. Я навіть не знав, що сьогодні будуть приймати це рішення».

На думку міського голови, проблеми мають вирішуватися, коли прийде весна. Але додаткову угоду прийняли одностайно.

Будьте першим, хто прокоментував "ТТУ зобов’яжуть продавати менше квитків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*