Тунель кохання по-житомирськи: один з двориків міста перетворився на справжній оазис

У Житомирі в звичайному дворі багатоквартирних будинків один з власників нерухомості створив унікальний ландшафт. Обплетений трояндами тунель, різноманітні газони, вулики та навіть рослини на фасаді будинку – вся ця краса знаходиться в центрі Житомира у дворі будинків на вул. Київській, 41 та 43. 

Ледь не щодня, особливо в літню пору, сюди приходять житомиряни та гості міста для того, щоб сфотографуватися, відпочити та помилуватися природою. Людям не віриться, що так може виглядати звичайний двір мешканців багатоповерхівок, а працівники орендований офісних приміщень в будинках охоче релаксують за чашкою кави поруч з справжнім оазисом.

“Я побачила цей дворик в інтернеті – чудова ідея. Від дороги далеченько і коли проїжджаєш повз, то не видно, а виявляється, що тут такий природній куточок”, – розповіла Олена. 

“Я тут працюю, і це так класно. Цей тунель тут вже десь років пять”, – сказала Валерія.

Двір з унікальним ландшафтом знаходиться поряд з літературним музеєм через паркан. Цікаво, що зі сторони музею троянди рожеві, а при вході в сам тунель – червоні.  Дворик справді погано проглядається з дороги, але варто зайти за ріг будинку і відкривається справжня краса.

Проте ініціатор такого ландшафту та власник одного з приміщень  розповів, що коли він планував окультурити двір, то сусіди не надто раділи такій ініціативі, тому він і не намагався запропонувати зробити цю справу разом. 

“Вважаю, що покращувати життєвий простір навколо себе – це абсолютно нормально. Але мене дивує, чому більшість людей  влаштовує мешкати в срачі, більш того – старанно той срач підтримувати. Облаштувати такий простір сусіди не допомагали. Коли придбав там нерухомість, тоді і почав створювати. Для цього не потрібна спеціальна відправна точка. Все в голові”, – поділився Максим Протасевич.

Крім цього він також розповів, що ще з дитинства хотів займатись бджільництвом, тому у дворі поруч з великим квітником чоловік встановив ще кілька вуликів, а мед роздає співробітникам та друзям. 

Будьте першим, хто прокоментував "Тунель кохання по-житомирськи: один з двориків міста перетворився на справжній оазис"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*