Ти іншим скажи – і сам пам’ятай: десятого липня безплатний трамвай! ПР

10 липня 1856 року народився Нікола Тесла – всесвітньо відомий вчений, значення ідей та винаходів якого людство досі не може ні адекватно оцінити, ні навіть тверезо проаналізувати. Деякі з винаходів Тесли багато хто вважає фантастичними – хоча вчений залишив нотатки, які вказують на практичну реалізацію цієї «фантастики» під час наукових експериментів.

Щось схоже відбувається і з нами. «Тесла Енерго» успішно реалізувала на Житомирщині проекти, що їх скептики називали «утопічними». «Ви хочете будувати сонячні електростанції у північній області?» – запитували у нас. Так, хочемо! Вже працюють дві перші сонячні електростанції – Ганська та Іршанська. Будується нова СЕС у Любарському районі. На черзі інші. І, до речі, гляньте за вікно: чи схоже житомирське літо на північне?..

Технології та інновації – це те, чим дихає наша компанія. І ми надихаємось ідеєю створити у Житомирі – Місто Майбутнього. Фантастика? Не може бути?..

Компанія «Тесла Енерго» і я, Олег Грамотенко, генеральний директор – оголошуємо 10 липня Днем Тесли у Житомирі. Цього дня ми запрошуємо усіх житомирян не лише мріяти про майбутнє – але й доторкнутися до майбутнього.

Перше. 10 липня «Tesla Energо LLC» проведе День відкритих дверей. Для всіх охочих – екскурсія по офісу компанії, який називають одним з кращих та найбільш інноваційних у Житомирі. Пригощаємо чаєм та кавою.

Адреса: Житомир, вул. Покровська, 81, завод «Kriger», 2-й поверх.

10:00 год. – 14:30 год.

Телефон координатора: 096 592 42 42

Друге. Безкоштовна екскурсія для всіх охочих на Ганську сонячну електростанцію (Бердичівський район). Трансфер за рахунок компанії.

Виїзд зі стоянки біля заводу «Kriger» (вул. Покровська, 81):

13:00 год.

16:00 год.

Телефон координатора: 096 592 42 42

Третє. День Тесли для людей молодого, середнього та старшого віку на території гріль-клубу «Авіатик» (житомирський аеропорт). Запрошуйте своїх друзів та родичів! Трансфер за рахунок компанії.

Виїзд з площі Перемоги:

14:00 год.

16:00 год.

18:00 год.

Виїзд з автовокзалу:

14:20 год.

16:20 год.

18:20 год.

Телефон координатора: 096 592 42 42

Четверте. Прес-конференція, на якій генеральний директор компанії Олег Грамотенко оголосить про заснування грантової програми ім. Ніколи Тесли. Гранти вручатимуть на найкращі інноваційні винаходи, що мають під собою потужну гуманістичну ідею. На прес-конференцію запрошені представники посольств Данії та Сербії.

Адреса: Житомир, вул. Покровська, 81, завод «Kriger», 2-й поверх.

15:00 год. – 16:00 год.

Телефон координатора: 096 592 42 42

П’яте. Незабаром житомирський трамвай, який є одним з найстаріших в Україні, відсвяткує своє 120-ліття. «Енергія має бути безплатною!» – любив говорити Нікола Тесла. Ми робимо перший крок до цього – і оголошуємо День Безкоштовних Трамваїв у Житомирі 10 липня. Завдяки компанії «Тесла Енерго» ви зможете весь день пересуватися на цьому виді комунального електротранспорту абсолютно безплатно. І це вже реальність, а не фантастика!

Прес-служба кандидата у народні депутати України Олега Грамотенка

Facebook: Oleg Gramotenko

Веду прямі ефіри у Facebook кожної неділі о 17:00 год.

Спілкуйтесь зі мною особисто!


Будьте першим, хто прокоментував "Ти іншим скажи – і сам пам’ятай: десятого липня безплатний трамвай!"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*