Тисячі бердичівлян пройшли містом в рамках акції на захист сім’ї (ФОТО) | Times ZT

Тисячі бердичівлян пройшли містом в рамках акції на захист сім’ї (ФОТО)

11 травня в Бердичеві близько тисячі віруючих взяли участь в акції на захист дітей та сім’ї. Голови українських церков разом з бердичівлянами пройшли від площі Йоана Павла ІІ до центральної площі міста. Очолили ходу священнослужителі, пастори, активісти організацій та рухів на захист сім’ї.

Серед учасників була значна частина родин із дітьми, навіть вагітні жінки. У руках вони тримали плакати із закликами захистити життя ненароджених дітей, звернути увагу на проблематику сирітства, зберегти інститут традиційної сім’ї, створити належні умови для батьківства. Хода супроводжувалася піснями про цінність родини, батька і матері, важливість атмосфери любові та порозуміння в сім’ї.

«Мета нашої ході – це привернути увагу до проблем захисту прав дітей, на захист сім’ї як союзу чоловіка і жінки та порушити обговорення питання гендеру», – вважають організатори ходи.

Вони відзначили, що акція має виключно мирний характер, без агресії і нетерпимості. Організатори акції також вирішили проводити подібні акції на захист прав сім’ї і дітей щорічно.


Будьте першим, хто прокоментував "Тисячі бердичівлян пройшли містом в рамках акції на захист сім’ї (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*