У 2021 році на Житомирщині збираються витратити майже 200 млн грн на “Велике будівництво” | Times ZT

У 2021 році на Житомирщині збираються витратити майже 200 млн грн на “Велике будівництво”

У 2021 році загальна вартість проєктів, запланованих до реалізації за програмою Президента України, складає 187 млн грн. 85% з них – це кошти Державного фонду регіонального розвитку. Решта – кошти обласного бюджету та регіональних громад області. Про це сьогодні, 19 березня, розповіла перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко

“Депутати Житомирської обласної ради ухвалили рішення про виділення 17,2 млн грн. Вони будуть спрямовані на будівництво та ремонтні роботи по шести об’єктах комунальної власності, що включені до переліку проєктів Державного фонду регіонального розвитку. Це такі об’єкти як реконструкція будівлі Житомирського обласного онкологічного диспансеру по вул. Фещенка Чопівського, реконструкція приміщень Обласної клінічної лікарні імені Гербачевського, ремонтно-реставраційні роботи по будівлі Магістрату, капітальний ремонт будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи “Авангард”, реконструкція та розширення площі Літературно-меморіального музею Лесі Українки (м. Новоград-Волинський), реконструкція лікувального корпусу дитячого відділення в Обласному протитуберкульозному диспансері Житомирської обласної ради під інфекційне відділення за адресою смт. Гуйва, вул. Бердичівська, 64”, – розповіла Остапченко.

Вона також зауважила, що 11,7 млн грн на свої проєкти виділили депутати Житомирської, Новоград-Волинської, Бердичівської, Олевської, Малинської, Новоборівськової, Швайківської та Чоповицької громад.

Будьте першим, хто прокоментував "У 2021 році на Житомирщині збираються витратити майже 200 млн грн на “Велике будівництво”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*