У 2021 році житомирянам обіцяють дві нові тролейбусні лінії

Житомирське ТТУ у 2021 році планує будівництво тролейбусної лінії на Мальованку. Крім того, начальник Житомирського ТТУ Андрій Нечуйвітер також розповів, що підприємство планує побудувати ще одну тролейбусні лінію, яка допомже випускати більше тролейбусів за той самий час:

«На сьогоднішній день вже заключений договір по підряднику, який буде будувати контакт, тролейбусну лінію на взуттєву фабрику. Я думаю, що згідно контракту, за 8 місяців повинні побудувати. І я думаю, що підприємство зможе наростити кількість рухомого складу, яка буде їздити по місту, у них є така можливість. Ще на підприємстві планується побудувати другу лінію по випуску тролейбусів, це розвантажить, і дасть можливість випускати за менший період часу більшу кількість тролейбусів приблизно в 2 рази. Інтервал між тролейбусами був 2-3 хв, він таким і залишиться, але вони будуть виходити з різних місць тролейбусного депо, і це означає, що за 3 хв ми зможемо випустити 2 тролейбуси».

Як повідомляли раніше на сайті Житомирської міської ради, 15 жовтня на платформі закупівель ЄБРР опублікували інформацію про проведення процедури розкриття пропозицій по тендеру з будівництва у Житомирі нової тролейбусної лінії на Мальованку. У міжнародному тендері взяли участь три компанії: ПП “РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС” та Консорціум у складі ТОВ «Коменергосервіс» і ТОВ «Електротрансбуд». 

Будьте першим, хто прокоментував "У 2021 році житомирянам обіцяють дві нові тролейбусні лінії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*