У Бердичеві компанія неадекватних дівуль побила 13-річну дівчинку | Times ZT

У Бердичеві компанія неадекватних дівуль побила 13-річну дівчинку

Вчора, 17 лютого,  у Бердичеві близько шостої години вечора на 13-річну дівчинку напала група дівчат та побила. Про це повідомив “Бердичів. BIZ”:

«Буквально вчора трапилася нова резонансна подія: від рук старших дівчат постраждала 13-річна бердичівлянка. Як розповідає постраждала, 17 лютого близько шостої години вечора вона поверталася додому, коли на площі Сідлецькій її перестріла компанія з п’яти дівчат, на вигляд яким було 15-17 років. Вони почали ображати дівчинку нецензурними словами, та провокували конфлікт, переслідуючи її. А вже на мосту кілька дівчат накинулися на бідолаху і почали її бити. На щастя дитина змогла набрати по телефону свою маму, встигнувши лише повідомити що вона на мосту».

Жінка одразу кинулася на пошуки доньки. Спочатку шукала її під шляхопроводом, але потім почула крики, і побачила як дитина стоїть над самою прірвою, а її гамселить група дівчат. Однак молодих розбійниць не збентежила поява дорослої жінки, і вони почали простягати руки і до неї. За словами жінки, дівчата знаходилися в неадекватному стані, погрожували, простягали руки, від них відчувався запах алкоголю.

Дивним є те, що ця бійка сталася у світлу пору доби, на очах у людей, які спокійно їхали у маршрутках, проходили повз, наче нічого не відбувається. 

«Після того, як вдалося трохи заспокоїти підлітків, мати взяла дитину за руку і повела додому. Однак кривдниці не відставали — троє з них переслідували сім’ю, очевидно маючи на меті з’ясувати, де вони проживають. Тому жінка була вимушена викликати представників поліції. Вже вдома дівчинка за допомогою соціальних мереж змогла ідентифікувати нападниць, серед них — декілька учениць однієї з загальноосвітніх шкіл нашого міста. Сьогодні мати з донькою мають подавати заяву до поліції, а також пройти медичне обстеження, так як у постраждалої є тілесні ушкодження», — повідомляє «Бердичів. BIZ».

Будьте першим, хто прокоментував "У Бердичеві компанія неадекватних дівуль побила 13-річну дівчинку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*