У Бердичеві підприємець хотів оптом закупити яєць, а лишився понад 24 тисяч грн

25 жовтня до правоохоронців Житомирщини звернулись двоє громадян зі схожими заявами про шахрайство. Вони планували придбати товари, а натомість втратили кошти у загальній сумі понад 25 тисяч гривень. 

Так, 32-річний приватний підприємець з Бердичева натрапив на віртуальному торгівельному майданчику на оголошення про продаж яєць. Чоловік зателефонував за вказаним в об`яві телефоном і домовився про купівлю. Продавець висунув умову для доставлення партії товару – передоплату частини його вартості. Потерпілий переказав понад 24, 5 тисячі гривень на вказаний йому рахунок, але товару так і не отримав. Продавець обірвав усі контакти і більше на зв`язок не вийшов.

Аналогічна ситуація відбулась і з 34-річною житомирянкою. Жінка хотіла придбати пальто за оголошенням у соціальній мережі. Вона зв’язалася з продавцем у приватній переписці. Умовою продавчині була передоплата за товар у сумі 1250 гривень. Потерпіла перерахувала кошти на наданий їй рахунок, однак одяг так і не отримала, хча минуло понад 2 тижні.

Наразі за обома фактами відкрито кримінальні провадження. Тривають перевірки. Правоохоронці встановлюють осіб, підозрюваних у шахрайстві.

Нагадаємо також, що на Бердичівщині дві жінки переказали шахраям 65 тисяч гривень.

Будьте першим, хто прокоментував "У Бердичеві підприємець хотів оптом закупити яєць, а лишився понад 24 тисяч грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*