У Бердичеві планують посилити карантинні заходи

Berdychiv ploshcha 777x437 - У Бердичеві планують посилити карантинні заходи

Сьогодні, 10 квітня,  у Бердичеві відбудеться засідання комісії ТЕБ і НС, під час якої будуть вирішувати питання встановлення посиленого режиму карантину. Про це розповіла заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час брифінгу:

«Сьогодні відбудеться засідання комісії ТЕБ і НС у Бердичеві. На цій комісії буде встановлено режим посилених карантинних заходів: представники поліції і національної гвардії будуть проводити серед людей роз’яснювальні роботи, слідкувати за їх перебування на вулиці без масок та засобів індивідуального захисту, а також не допускати масового скупчення людей. Поки що блокпости не будуть обмежувати потік транспорту, вони будуть інформативні, перевірятимуть температурний скринінг і повідомлятимуть людей, що на цій території ведеться посилений карантинний режим, і бажано ці території не відвідувати без нагальної потреби».

Також Наталія Остапченко зазначила, що у Малині та Коростені вже розпочаті такі заходи. Яка доля чекає Житомир, сьогодні вирішуватимуть на комісії ТЕБ і НС.

Нагадаємо, що за ніч на Житомирщині виявили ще 11 нових випадків коронавірусу. 


Будьте першим, хто прокоментував "У Бердичеві планують посилити карантинні заходи"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*