У Бердичеві побільшало комунальних підприємств (ВІДЕО)

У Бердичеві побільшає керівників у галузі спорту: на одне комунальне підприємство стало більше. Мова про роз’єднання минулоріч об’єднаних в одне ціле Палацу спорту на «Прогресі» і міського басейну, який єдиний мав право надавати платні послуги, у фізкультурно-оздоровчий комплекс.

«Це дасть можливість більш доцільно використовувати окремі приміщення і більш якісно впроваджувати управління цими об’єктами. Кількість людей, скоріше за все, працюватиме дещо більша, тому що в кожному із цих комунальних підприємств має бути як директор, так і бухгалтер», – каже секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда.

Богдан Коляда каже: чи понесе через це додаткові витрати міський бюджет буде видно через півроку.

Зі слів колишнього заступника міського голови, спортивна зала коштувала місту близько 10-ти мільйонів гривень. Куплена у Анжеліки Лабунської. Для її  ефективної роботи нинішнє керівництво міста вирішило створити окреме підприємство, яке ще й зможе заробляти кошти.

«Басейн почне після ремонту більше заробляти. Мається на увазі сам себе утримувати і ще буде заробляти для подальшого розвитку. А ФОК – сам спортивний зал – також буде уже мати графік, з правильним графіком здаватись в оренду», – додає секретар ради.

Колишня очільниця дротового радіо у Бердичеві Лілії Березовенко нині представляється керівником відділу молоді та спорту Бердичівської ОТГ, хоча офіційного представлення її досі не було. Жінка каже: розділення спортзалу і басейну на два підприємства має логічний сенс.

«У нас басейн у цьому році буде отримувати кошти з державного фонду регіонального розвитку. І вся проектна документація зроблена саме на установу Міський плавальний басейн, а не на Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Міський плавальний басейн». Якщо ми не проведемо всі ці зміни і рішення, то просто не отримаємо кошти з фонду регіонального розвитку», – каже Лілія Березовенко, член виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

У ФОК працюватиме 16-ро, у басейні – 14-ро робітників. Керівників підприємств, зауважує вона, призначатиме міський голова розпорядженням. Обидві установи, каже, потребують капремонту. Депутати спантеличені.

На сьомій черговій сесії Бердичівської громади депутати одноголосно голосують за це цей проект рішення, тож хтось має шанс отримати посаду чи піти на підвищення. Поділу на два підприємства спортивного профілю бути, як і бути новому керівнику над всіма спортсменами Бердичівської ОТГ.

Будьте першим, хто прокоментував "У Бердичеві побільшало комунальних підприємств (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*