У Бердичеві поховали молодого бійця-айдарівця (ВІДЕО) | Times ZT

У Бердичеві поховали молодого бійця-айдарівця (ВІДЕО)

У Бердичеві попрощались із загиблим за поки нез’ясованих обставин військовослужбовцем-айдарівцем. Молодшому лейтенанту Олександру Гуменюку було 26 років. Востаннє на зв’язок з рідними він виходив 22-го березня. Затим, зі слів родичів, у свій вихідний залишив військову частину на Дніпропетровщині, де знаходився на ротації. Наступного дня на службу не повернувся. 2-го квітня Олександра знайшли у лісосмузі під Харковом замордованим.

 Ірина Івасюк, тітка загиблого, розказує: «З’їжене вухо, очі виколоті, носа немає… Дуже багато загадкового, ми навіть не знаємо, триває слідство. Якщо людина бере з собою чисті речі, зарядку до телефону, то розуміємо ж, що не йде кінчати з життям».

Родом хлопець із Криму, ріс без батька, патріотом його виховувала мама і бабуся. З юнацьких років захоплювався історією. Вищу освіту здобував у Сімферополі. З початку Революції Гідності їздив у столицю на Майдан. Із липня 2014-го року весь час служив на передовій. Із добровольця став справжнім бойовим офіцером, приймав участь у боях за Щастя, Станицю Луганську, Трьохізбенку, в спецопераціях у районі Бахмута і Лисичанська. У батальйоні «Айдар» був заступником командира гаубичної батареї.

Поховали бійця у Бердичеві, де живе частина родини хлопця.

Друг із позивним «Чайка», каже: «Він збирався йти до кінця війни, він з Криму і якби рідна душа, бо я з Луганська, ми були братами, познайомились з ним у Щасті».

«Він житель Криму, справжній громадянин України, який прийшов у наш підрозділ захищати країну. На жаль, відправити тіло на батьківщину неможливо, він з Джанкоя. Окупанти не терплять поховань героїв України на тимчасово окупованій території», – додає «Берет», військовий побратим з батальйону «Айдар».

Будьте першим, хто прокоментував "У Бердичеві поховали молодого бійця-айдарівця (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*