Поліцейські отримали інформацію про ймовірну причетність 39-річної жительки м. Бердичева до поширення заборонених речовин. Відтак правоохоронці розпочали досудове розслідування та провели низку заходів.
Нещодавно правоохоронці отримали інформацію про поширення 39-річною бердичівлянкою наркотичних речовин. 1 грудня під час чергового збуту психотропу, попередньо, солі PVP, жінку затримали.
Виявлені у громадянки речовини правоохоронці вилучили, а жінку затримали та доставили до райвідділу, де слідчі повідомили їй про підозру за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України.
Наразі підозрюваній обирають запобіжного заходу.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/6389cf5065e21154068605.jpg)
Того ж дня бердичівські патрульні звернули увагу на підозрілого парубка. При поверхневій перевірці 19-річного жителя Ружинської громади правоохоронці виявили пакунок, в якому знаходилися 14 поліетиленових пакетиків з порошкоподібною речовиною. Є інфорпмація, що вони призначались для подальшого розповсюдження на вулицях райцентру у вигляді так званих “закладок”.
Наразі правоохоронці з’ясовують шляхи надходження заборонених речовин до збутчиків.
Тепер бердичівським наркозбувачам загрожує позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/6389cf51931c0010841233.jpg)
Нагадаємо також, що на Ружинщині правоохоронці вилучили з будинку місцевого жителя наркотики на суму понад 2 млн грн.
Будьте першим, хто прокоментував "У Бердичеві правоохоронці викрили двох наркозбувачів психотропу"