У Бердичеві стався скандал під час вшанування героїв Небесної Сотні (фото, відео)

…Як тільки слово надали представнику УПЦ МП, депутат міської ради від ВО «Свобода» Анатолій Кривушин почав кричати. Він намагався зірвати виступ клірика, засуджував цю церкву як антиукраїнську та вигукував: «Ганьба! Геть московського попа! Ця людина з Московського патріархату, і вона теж винна в цій війні!»

Україна згадує події 2013-2014 рр., коли за право бути проєвропейською державою тисячі українців вийшли на Майдан у Києві. Гідність, патріотизм, вільний дух, прагнення до свободи і незалежності, відстоювання їх і боротьба за це навіть ціною власного життя – то є ті почуття, які притаманні українській нації та вирізняють українців з-поміж інших.

У Бердичеві на вшанування подвигу героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, відстоюючи ідеали демократії, свободи та незалежності України, було проведено зібрання громадськості, участь в якому взяли представники міської влади, депутатський корпус, представники різних конфесій міста та усі небайдужі бердичівляни.

Під час виступів священнослужителів представляли їхні конфесії. Як тільки слово надали представнику УПЦ МП, депутат міської ради від ВО «Свобода» Анатолій Кривушин почав кричати. Він намагався зірвати виступ клірика, засуджував цю церкву як антиукраїнську та вигукував: «Ганьба! Геть московського попа! Ця людина з Московського патріархату, і вона теж винна в цій війні!»

Депутат намагався перешкоджати проповіді, виривав мікрофон та закликав присутніх вигнати представника церкви з мітингу. У конфлікт втрутилися правоохоронці, які хотіли видалити А. Кривушина з площі. Проте після заяви, що він депутат міської ради – полісмени відмовилися від своїх намірів.

Слід сказати, що це був єдиний неприємний інцидент під час урочистостей у Бердичеві. Наприкінці церемонії деякі люди плакали…

Юрій МЕЛЬНИК

Будьте першим, хто прокоментував "У Бердичеві стався скандал під час вшанування героїв Небесної Сотні (фото, відео)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*