24 вересня, близько 19:35, на вулиці Одеській у Бердичеві сталася дорожньо-транспортна пригода. Внаслідок ДТП постраждало двоє людей, в тому числі малолітня дитина.
За попередньою інформацією, водій автомобіля «Сітроен», 79-річний житель м. Бердичева, рухаючись вулицею міста, допустив наїзд на пішоходів, 47-річну містянку та 5-річну дівчинку, які переходили дорогу.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/09/308788969_458850379607615_7358533553189218724_n.jpg)
У результаті ДТП жінка зазнала травмувань та була госпіталізована до місцевої лікарні. Дівчинці медичну допомогу надали на місці.
Наразі правоохоронці встановлюють всі причини та обставини події.
Нагадаємо також, що на Коростенщині у ДТП зазнала травмувань місцева мешканка.
Будьте першим, хто прокоментував "У Бердичеві в ДТП постраждала 5-річна дитина"