У Бердичеві відроджують волейбольні традиції: дитячий турнір (ВІДЕО)

У Бердичеві відроджують волейбольні традиції: 9 дитячих спортивних команд з Житомирщини і одна з Тернопільщини змагаються за першість.

Такий турнір, каже президент міської Федерації волейболу, напевно, проходить вперше. До того ж організатори сподіваються, що переможці стануть майбутньою волейбольною командою Бердичівського ліцею спортивного профілю.

«Для того, щоб популяризувати волейбол, робиться такий турнір, де залучені наші діти, школярі. Команди приїхали з усієї області і навіть з-за її меж. Головна ціль – популяризація волейболу і залучення дітей якраз до групи Бердичівського ліцею спортивного профілю», – розповідає Богдан Коляда, президент Бердичівської федерації волейболу.

Дівчата і хлопці 2007–2008-го років народження, тож якраз мають змогу вступити до Бердичівського спортивного ліцею.

«У них є сьогодні такий бонус – поза конкурсом пройти і стати нашими вихованцями відділення волейболу», – каже Лариса Тарнопольська, в.о. директора Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю Житомирської обласної ради.

Мотиваційне гасло закладу – бути лідерами і спортивними переможцями. У ліцеї відкрито 5 відділень: футболу, хокею на траві, легкої атлетики, художньої гімнастики і волейболу. Місто йде на зустріч і надає базу для тренувань: спортивний зал, футбольне поле. У спеціалізованому навчальному закладі діти  з професійними викладачами займаються за обраним напрямком щоденно.

«Він готує, хоч це звучить голосно, але олімпійський резерв. До нас мають прийти діти, які вже мають попередню спортивну підготовку, які мають певний спортивний розряд», – додає пані Лариса.

13-річна Женя – капітан бердичівської команди дівчат-волейболісток. Вона складається з 10-ти спортсменок. Тренуються на базі педагогічного коледжу.

«Головне правило – це підтримувати один одного і не показувати, що якось страшно чи ще щось. Якщо не дотримуватись правил, то можна багато чого зробити собі: впасти, врізатися в когось, збити з ніг. Мені подобається атмосфера під час гри, всі дружать, спілкуються», – розповідає Євгенія, капітан команди СК «Бердичів».

Для дівчат це перші змагання, розповідає їхній тренер Богдан Антонюк.

«Волейболу немає, на жаль, у нас в місті. Маю надію, що він буде, розвиваємо як в СК «Бердичів», так і будемо його розвивати в відділенні ДЮСШ, от маємо змагання для спортивного ліцею», – каже тренер СК «Бердичів» Богдан Антонюк.

Він тренує дітей 12 років. Радіє за старших своїх вихованців: хлопці вже мають гідний досвід гри на всеукраїнських і обласних турнірах. Переконаний: волейбол – перспективний спорт.

«Саме головне – це командний дух, фізична підготовка і бути хитрішим, ніж суперник. Гра триває до 25-ти очків, яка з команд набере 25 очків, та і виграє. Якщо рівна кількість очків, тоді грають з різницею в 2 м’ячі», – додає він.

Серед волейбольних команд розіграють кубки, медалі і подарунки. Кращих визначатимуть професійні судді-волейболісти. Можливо, у майбутньому вони стануть наставниками для тих дітей, які вирішать пов’язати життя зі спортом.

Будьте першим, хто прокоментував "У Бердичеві відроджують волейбольні традиції: дитячий турнір (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*