У Бердичівської лікарні вже більше засобів для боротьби з коронавірусом (ВІДЕО)

Бердичівська міська лікарня отримала благодійну допомогу – 2 концентратори кисню на 10 літрів кожний, що дасть змогу дихати 4-ьом пацієнтам одночасно. Разом з цим подарунком лікарям передали 250 захисних масок, 200 рукавичок, 3 пульсоксиметри для вимірювання кисню в крові і 20 захисних костюмів багаторазового використання. Таке поповнення для медзакладу – від благодійного фонду Володимира Литвина «Майбутнє Полісся».

«Це вагома підтримка, тому що зменшить навантаження на кисневу мережу. У нас зараз 55, це буде 57 концентраторів. Це дуже добре, бо вони двопотокові, 1 концентратор може 2 пацієнти використовувати», – розповідає директор КНП «Бердичівська міська лікарня» Лариса Бабікова.

Зі слів гостей, раніше на Житомирщині було 23 адміністративні райони, де  лишились і нині працюють лікарні. Бердичівська сьогодні стала 23-ім медзакладом, який отримав від фонду необхідну у боротьбі з «ковідом» допомогу.

«Люба допомога для нас значима, оксигенератори – це дуже серйозна річ. Ті ж пульсоксиметри не дорогі хоч, але дуже важливі. Приємно те, що вони самі приїхали, ми не закликали їх, не просили про допомогу, вони самі сказали, що допоможуть. Це дійсно було сюрпризом. За що їм дякую», – каже голова Бердичівської ОТГ Сергій Орлюк.

На ранок 8-го квітня, каже директорка КНП, в лікарні перебуває 102 пацієнти, з них 8 з підозрою на коронавірус, 68 на кисневій підтримці, 2-є дітей у дитячому відділенні в стані середньої важкості.

Будьте першим, хто прокоментував "У Бердичівської лікарні вже більше засобів для боротьби з коронавірусом (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*