У білорусь прибула вже четверта колона “вагнерівців” та їх ватажок євген пригожин

Сьогодні, 18 липня, до білорусі прибула чергова колона чвк “вагнер”. Про це повідомила моніторингова група “Бєларускі Гаюн”.

Прямо зараз у напрямку Осиповичів та табору в с. Мета трасою М5 від Бобруйска рухається ще одна велика колона найманців пвк “вагнер”. Колона розтягнулася трасою на +- 5 км і зараз уже під’їжджає до з’їзду на село Мета, де знаходиться наметовий табір для найманців пвк “вагнер”. За нашими даними, це вже 4-а колона найманців Пригожина, яка прибула до Білорусі,

– йдеться у повідомленні.

За інформацією білоруських партизанів, колонна складається з понад 80 машин різних модифікацій: 18 фур, понад 20 пікапів ВАЗ, вантажівки-фургони, близько 20 так званих буханок, а також автобуси ПАЗ, мікроавтобуси та кілька тентованих Уралів і КамАЗів. Уся техніка має номери лнр/днр.

Окрім того, вже вчетверте у білорусь навідався ватажок угрупування євген пригожин. Його приватний літак сьогодні приземлився на військовому аеродромі в Мачулищах. Попередньо, борт прилетів з санкт-петербургу.

Нагадаємо, що переміщення вагнерівців у білорусь почалося ще з 11 липня. Тоді у країну прибула лише незначна кількість найманців. Однак, згодом почалося поступове поповнення як техніки, так і особового складу. Зокрема, лише вчора у білорусь прибуло понад 100 машин різної модифікації приналежних чвк “вагнер”.

Будьте першим, хто прокоментував "У білорусь прибула вже четверта колона “вагнерівців” та їх ватажок євген пригожин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*