У білорусі почалася раптова перевірка готовності збройних сил

У білорусі почалася раптова перевірка готовності збройних сил

Сьогодні, 21 червня, у сусідній білорусі почалася раптова перевірка готовності з’єднань та військових частин збройних сил республіки до виконання завдань за призначенням. Про це повідомило білоруське Міноборони.

Цікаво, що до перевірки залучено широкий спектр сил та засобів: оперативних командувань Сухопутних військ, ракетних військ та артилерії, Сил спеціальних операцій, а також ВПС та військ ППО. І це раптом після попередньої вчорашньої заяви про нібито нарощування українських військ на білорусько-українському кордоні на Житомирщині, що зробив Держприкордонкомітет республіки.

Більше того, для проведення перевірки будуть задіяні полігони та ділянки місцевості у Брестській та Гомельській областях, які й межують з Житомирською областю.

Заявляється, що на першому етапі перевірки будуть відпрацьовані питання оперативного зайняття призначених районів, підготовки їх в інженерному відношенні, організації охорони та оборони, заступлення на бойове чергування. Надалі підрозділи мають виконати навчально-бойові завдання.

Враховуючи, що український Генштаб посилення військ у прикордонні Житомирщини не підтверджував, білорусь зробила заяви зумисно з метою посилення своїх та російських підрозділів на кордоні та, найімовірніше, задля подальшої реалізації провокацій.

Будьте першим, хто прокоментував "У білорусі почалася раптова перевірка готовності збройних сил"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*