У білорусі розпочалися військові навчання у прикордонних з Україною областях

У Генштабі ЗСУ попередили українців про “певну небезпеку”. У білорусі розпочались військові навчання поряд з українським кордоном.

За інформацією міністерства оборони Білорусі маневри проходитимуть у кілька етапів з 22 по 26 вересня на різних полігонах та ділянках місцевості, переважно на територіях Брестської, Гродненської та Мінської областей.

До навчань білоруси планують залучити авіацію та загальновійськові підрозділи. Зазначається, що метою навчання є вдосконалення рівня готовності органів військового управління оперативних об’єднань у забезпеченні безперервного управління підпорядкованими силами та засобами під час ведення бойових. Найактивніша фаза запланована на 22 та 26 вересня.

Водночас українські Сили оборони готуються до можливих провокацій. На півночі Житомирській області підвищили якість оборонних рубежів та позицій. Про це під час робочої поїздки по Північній операційній зоні повідомив командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

“Ми, своєю чергою, підсилюємо пильність та готуємо наші сили до адекватного реагування. Це звичайна військова практика”,

– зазначив Наєв.

Нагадаємо також, що росія вивела з білорусі майже усі свої підрозділи.

Будьте першим, хто прокоментував "У білорусі розпочалися військові навчання у прикордонних з Україною областях"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*