У Білорусі, в районі, що межує з Житомирщиною, запроваджено режим контртерористичної операції

У Білорусі, в районі, що межує з Житомирщиною, запроваджено режим контртерористичної операції

Сьогодні, 15 лютого, білоруське кдб запровадило у Лельчицькому районі Гостомельської області режим контртерористичної операції. Мешканців району закликали зберігати спокій і “підкорятися вимогам співробітників силових структур”. При цьому причини введення таких заходів не розголошуються.

Зазначимо, що вказаний Лельчицький район межує з нашою Житомирською областю.

Водночас речник Державної прикордонної служби України полковник Андрій Демченко заявив, що дана інформація про запровадження режиму контртерористичної операції у Білорусі “більше схожа на привернення уваги”.

За наявною інформацією, в цьому районі на території РБ планувалося проведення якихось чергових нескінченних навчань, які проводяться в Білорусі постійно. Не виключено, що ці навчання вони вирішили назвати контртерористичним режимом. Однак якоїсь значної активності по той бік кордону ми не спостерігаємо. Ми продовжуємо укріплювати наш кордон і пильно його обороняти, аби не допустити жодних провокацій,”

– зазначив Демченко.

Нагадаємо також, що не так довно засновник ініціативи силовиків проти лукашенка Олександр Азаров заявив, що білоруська армія готова до вторгнення в Україну.

Будьте першим, хто прокоментував "У Білорусі, в районі, що межує з Житомирщиною, запроваджено режим контртерористичної операції"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*