У Богунському районі вшанували пам’ять героїв двох воєн

Ряд міських заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі – відкрив мітинг-реквієм на військовому кладовищі Богунського району. Вшанувати подвиг героїв та віддати данину пам’яті загиблим прийшли представники органів влади та громадських організацій, підприємств, установ та навчальних закладів району, студентська та учнівська молодь, небайдужі житомиряни.

На жаль, з кожним роком на таких заходах все рідше можна побачити учасників тих страшних подій, їх залишається все менше і менше.

Зі словами подяки до ветеранів та із закликом до всіх присутніх пам’ятати про подвиг героїв страшної війни звернулися керуючий справами виконавчого комітету Житомирської міської ради Ольга Пашко та голова Богунської ради Олександр Блощинський.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували світлу пам’ять тих, хто поліг в жорстоких боях у період Другої світової війни та героїв, які віддали своє життя під час військових дій на Сході України. Військові супроводили захід трикратним залпом.

Заупокійний молебень відслужили члени ради християнських церков міста Житомира. По завершенню мітингу люди поклали вінки та квіти на могили воїнів.

Орина МАРКЕВИЧ

Будьте першим, хто прокоментував "У Богунському районі вшанували пам’ять героїв двох воєн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*