У Facebook, Instagram та WhatsApp стався глобальний збій

Сьогодні, 4 жовтня, близько 19 години у соціальних мережах Facebook в тому числі й Messenger,  Instagram та WhatsApp відбувся збій. У кожного з користувачів він може проявлятися по різному, до прикладу, сам додаток може відкриватися й наче б то працювати, але оновити чи відправити повідомлення неможливо, або ж не відкриваються посилання. Соціальні мережі, згідно даних порталу Downdetector одночасно “впали”. 

Компанія Facebook опублікувала звернення у Twitter:

“Нам відомо, що у деяких людей виникають проблеми з доступом до наших додатків і продуктів. Ми працюємо над тим, щоб якомога швидше повернути все до норми, і приносимо вибачення за будь-які незручності”, – звертається у Twitter компанія Facebook.

Через збій Facebook, Instagram та WhatsApp користувачі масово переходять на інші додатки. Зокрема про проблеми через перенавантаження вже відомо у Twitter, Google і Amazon. Натомість Telegram ще поки  “тримається на плаву” – його сервери поки витримують навантаження. Однак деякі користувачі не можуть залишати коментарі під постами і робити дзвінки.

Причини збою поки не відомі.

“Как человек, который имеет отношение к созданию продуктов, которыми пользуется много людей, боюсь представить, что сейчас испытывает команда Facebook, когда лежат сразу их 3 продукта: Facebook, Instagram, WhatsApp(“, – написав Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Telegram каналі. 

Будьте першим, хто прокоментував "У Facebook, Instagram та WhatsApp стався глобальний збій"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*