У Коростишеві через іскріння болгарки згоріла господарча будівля

Вчора, 25 вересня, у господарчій будівлі в місті Коростишів на Житомирщині сталася пожежа. Коли бійці ДСНС прибули на місце палав дах господарчої будівлі та гаража. Окрім того, від вогню почала плавитись сайдингова обшивка фасаду поруч розташованого житлового будинку.

Оскільки була загроза поширення пожежі на сусідні оселі, на допомогу вогнеборцям прибуло ще одне відділення рятувальників. В результаті пожежу вдалося ліквідувати. Розповсюдженню вогню на дві сусідні господарчі будівлі та два житлових будинки вдалося завадити.

Вогонь знищив дах господарчої споруди на площі 40 квадратних метрів та майно, пошкодив стіни, а також оздоблення фасаду житлового будинку на площі 30 квадратних метрів. На щастя, в пожежі ніхто не постраждав.

За попередніми висновками фахівців, причина займання – іскріння працюючого електрообладнання. Господар працював болгаркою в майстерні, на деякий час залишив приміщення, а згодом там виникло загоряння.

Швидке поширення вогню відбулося внаслідок розміщення в господарчій будівлі меблевих елементів та м’якої обшивки до них.

Нагадаємо також, що на Житомирщині сусід вивів бабусю з палаючого будинку.

Будьте першим, хто прокоментував "У Коростишеві через іскріння болгарки згоріла господарча будівля"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*