У Коростишеві під час пожежі в будинку загинув господар, його пасинку вдалося врятувати гостя (ВІДЕО)

У понеділок, 1 лютого, в Коростишеві через неправильне поводження з електроплитою, загинув господар, але 18-річний пасинок врятував із палаючого будинку його товарища. Про це повідомили в Управлінні ДСНС у Житомирській області. 

Повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку надійшло до рятувальників о 17:52. До приїзду фахівців ДСНС 18-річний хлопець врятував із палаючої кімнати товариша свого вітчима. Він не розгубився і повзком добрався до кімнати, де знаходився вітчим із товаришем. Першим він намацав та витягнув на вулицю товариша, повернутися за вітчимом він вже не зміг через збільшення вогню. 

По прибуттю рятувальники винесли на вулицю вітчима без ознак життя. А постраждалого чоловіка медики госпіталізували до обласної лікарні з опіками різного ступеню важкості .

За півгодини рятувальникам вдалося локалізувати пожежу, о 19 год – повністю ліквідувати. Вогонь знищив домашнє майно в кімнаті площею 12 кв. м та 4 кв. м даху над нею, пошкоджено стіни у коридорі. 

Попередня причина пожежі –  порушення правил технічної експлуатації електропобутового приладу, адже чоловіки грілися за допомогою електроплитки.

Будьте першим, хто прокоментував "У Коростишеві під час пожежі в будинку загинув господар, його пасинку вдалося врятувати гостя (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*