У Криму відмовляються обслуговувати окупантів 

На півострові Крим наростають сили спротиву. Мешканці у різний спосіб демонструють, що вони прагнуть якомога швидше позбутися окупаційного режиму. На півострові не лише працюють партизани. Їм усіляко допомагають й звичайні мешканці.

Українська кримськотатарська правозахисниця Таміла Ташева розповіла про спротив окупації серед місцевих. Передовсім вона наголосила на тому, що щоденно він лише зростає. Причому набирає обертів від початку повномасштабного вторгнення.

«Цей спротив – яскравий приклад гуртування спільноти на території Криму. Активно діє вже відомий рух опору “Жовта стрічка”», – наголосила вона.

Як зауважила активістка, до партизанів долучаються також звичайні мешканці як міст, так і сіл. Вони висловлюють свій спротив публічним прослуховуванням української музики та гімну. Крім того, не приховують позицію, записують відеопривітання до Дня Незалежності.

Також вони демонструють, що ворогові у Криму не місце, відмовляючи російським військовим в обслуговуванні. А от мешканці півночі Криму вирішили принципово не продавати солдатам країни-агресорки молоко. Здавалося б, такі прості речі, але вони мають неабияку вагу.

Нагадаємо, з москви та пітера планують завезти м‘ясо для укріплення оборони Криму.

Будьте першим, хто прокоментував "У Криму відмовляються обслуговувати окупантів "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*