У лікарні №1 прокоментували смерть житомирянки, яка благала мера врятувати пацієнтів з реанімаційного відділення для сovid-хворих (ВІДЕО)

У Житомирі від ускладнень, спричинених коронавірусною інфекцією, померла викладачка університету, яка закликала міського голову Сергія Сухомлина звернути увагу на проблему нестачі кисню для пацієнтів, які перебувають у реанімаційному відділенні місцевої лікарні.

За словами Ольги Грабар, в житомирській лікарні №1 критична нестача кисню і пацієнти навіть не впевнені, що зможуть пережити ніч, адже на ранок його не залишиться зовсім. Про це незадовго до своєї смерті жінка писала на своїй сторінці в соцмережі.

Вже наступного дня, знайомі Ольги написали в коментарях, що вона померла.

Станом на ранок 18 листопада ситуацію прокоментував медичний директор “Лікарні №1” Андрій Волков:

“Ця жінка дійсно лікувалась у нас. З самого початку вона перебувала у реанімації на апараті неінвазивної вентиляції легень. Померла вона позавчора. Ми зробили розтин, згідно якого відомо, що померла вона не від нестачі кисню, а від поширеного наразі ускладнення, яке дає коронавірус – тромбоблемія артерії. Covid часто викликає утворення тромбів у всіх судинах. Тож пацієнтка померла саме від тромбоблемії.”, – розповів детальніше Волков.

 

Більше на відео:

Нагадаємо,  що на Житомирщині за останню добу виявили ще понад 500 інфікованих коронавірусом.


Будьте першим, хто прокоментував "У лікарні №1 прокоментували смерть житомирянки, яка благала мера врятувати пацієнтів з реанімаційного відділення для сovid-хворих (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*