У машині кортежу Дуди знайшли GPS-локатор: у Польщі говорять про можливий «російський слід»

У машині кортежу Дуди знайшли GPS-локатор: у Польщі говорять про можливий «російський слід»

Спецслужби ведуть розслідування через знахідку GPS-локатора в автомобілі президента Республіки Польща. Про це пише «Rzeczpospolita».

«Співробітники Держохорони цього літа виявили, що в одному з автомобілів канцелярії президента був встановлений локатор невідомого походження. Це пристрій, який дозволяє відстежувати положення автомобіля в реальному часі», – написав портал TVN24.

Журналісти повідомили, що автомобіль міг їздити з цим пристроєм кілька місяців і за цей час його часто включали до кортежу президента, в тому числі під час його поїздок в Україну.

За інформацією ЗМІ, пристрій виявила не Служба державної охорони, а співробітники прикордонної служби в аеропорту Катовіце-Пижовіце, які перевірили автомобіль. Тому наприкінці червня в Сілезькому відділі боротьби з організованою злочинністю та корупцією Національної прокуратури в Катовіце було розпочато розслідування з цього приводу. 

«Інформацію про провадження, що тривають, ми не розголошуємо в інтересах провадження», – лаконічно повідомляють у пресслужбі Нацпрокуратури. Тому невідомо, чому було розпочато розслідування. За даними ЗМІ, йдеться про незаконне отримання інформації.

Зауважимо, що GPS-локатор не тільки показує маршрут автомобіля, він також дозволяє знайти точку і, наприклад, атакувати її за допомогою дрона.

Нагадаємо, Польща планує розмістити на кордоні з білоруссю 10 тисяч військових.

Будьте першим, хто прокоментував "У машині кортежу Дуди знайшли GPS-локатор: у Польщі говорять про можливий «російський слід»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*