У мешканця Бердичівщини шахраї поцупили 150 тисяч гривень

У мешканця Бердичівщини шахраї поцупили 150 тисяч гривень

Минулої доби шахраї обікрали мешканця Бердичівщини на 150 тисяч гривень.

Спочатку чоловікові на мобільний зателефонував незнайомець, який назвався менеджером оператора мобільного зв’язку. Він повідомив, що для ідентифікації абонента чоловікові потрібно назвати 4 цифри коду, що надійдуть йому в смс-повідомленні. Заявник виконав вказівки незнайомця. Згодом він виявив, що його сім-картка заблокована, а з банківського рахунку зникли заощадження.

За вказаним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) КК України, причетних до правопорушення осіб.

За однією з версій, яку нині перевіряють правоохоронці, шахраї отримали частину відомостей про банківський рахунок заявника та номер телефону, що «прив’язаний» до нього. Надалі вони замовили в оператора мобільного зв’язку дублікат SIM-карти, заявивши про її втрату. Після отримання контролю над карткою вони використали її для заміни пароля інтернет-банкінгу і, як результат, розпорядилися чужими коштами.

Нагадаємо також, що на Романівщині правоохоронці викрили місцевого шахрая, який розраховувався за товар сувенірними купюрами.

Будьте першим, хто прокоментував "У мешканця Бердичівщини шахраї поцупили 150 тисяч гривень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*