У МОН розповіли, коли розпочнеться навчання в українських ВНЗ | Times ZT

У МОН розповіли, коли розпочнеться навчання в українських ВНЗ

У листі МОН до керівників закладів освіти, йдеться про рекомендації щодо початку навчального року 2022/23 для закладів фахової передвищої та вищої освіти. 

Для студентів старших курсів рекомендовано розпочати навчання орієнтовно від 15 серпня, а також використовувати в теплі місяці для навчання суботи.

Також Міністерство освіти і науки радить закладам освіти внести певні корективи до графіка освітнього процесу та відпусток працівників. ВНЗ рекомендують врахувати особливості навчання в осінньо-зимовий період та так скоригувати навчальну структуру, щоб до кінця листопада 2022 року завершити зимову заліково-екзаменаційну сесію. 

Поступили рекомендації і для студентів перших курсів закладів фахової передвищої освіти на основі дев’яти класів навчання. Тут також навчальний рік пропонують розпочати 15 серпня. 

А ось для студентів перших курсів закладів освіти на основі повної загальної середньої освіти – від 15 вересня і не пізніше 1 жовтня.

Для першокурсників магістратури на основі вищої освіти навчання повинне розпочатися від 1 жовтня.

Також другий семестр рекомендовано розпочати не раніше 15 лютого 2023 року.

Нагадаємо, «Освіта – зброя майбутнього»: житомирянин Віталій Ковтушенко створив проєкт для діяльності вчителів в умовах війни.

Будьте першим, хто прокоментував "У МОН розповіли, коли розпочнеться навчання в українських ВНЗ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*