У МВС анонсували зміни в іспитах на посвідчення водія

В Україні планується зміна умов складання теоретичних та практичних іспитів для отримання посвідчення водія. 

Про це йдеться у повідомленні на сайті МВС.

«Цього року перед нами стоїть завдання змінити процедуру складання іспитів у сервісних центрах МВС. На меті виключення фактору впливу екзаменаторів чи сторонніх осіб на результати іспитів, а також розширення інструментів для оскарження результатів. Гаслом цього проєкту є “Знаєш – успішно складаєш”. Прозорість складання іспитів – це те, чого хоче суспільство, і те, що ми маємо забезпечувати», – зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

Які зміни чекають?

  • запис на практичний іспит онлайн – кількість візитів може скоротитися до одного, адже талон попереднього запису можна буде отримати через сайт ГСЦ МВС, а не лише в терміналі в приміщенні, як це є зараз;
  • результати іспитів можна буде оскаржити впродовж тривалішого періоду – він становитиме 30 днів, а не 3, як зараз;
  • фіксація складання іспитів розшириться, тому можна буде і почути, і побачити з різних ракурсів усе, що відбувалося під час іспиту – у класах для теорії більше не буде сліпих зон, адже буде по чотири камери спостереження, які забезпечать перехресне знімання, додатково фіксуватиметься і звук у приміщенні, а в автівках категорії В для практичних іспитів буде по два реєстратори, камера з кутом огляду салону на 360°.

Нагадаємо, у Житомирі чоловік забув де припаркував автівку і заявив про її угон.

Будьте першим, хто прокоментував "У МВС анонсували зміни в іспитах на посвідчення водія"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*