pol_E1
Кальчук
PRONOZA

«У нас досить важка ситуація з бюджетом»: голова Житомирської ОДА разом з депутатами шукають гроші на зарплату

85133558 182223049814484 2376707336782741504 o 605x320 - «У нас досить важка ситуація з бюджетом»: голова Житомирської ОДА разом з депутатами шукають гроші на зарплату

На Житомирщині складна ситуація з бюджетом, його недовиконання сягнуло 69 млн грн. Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко разом з депутатами зібралися на засідання обласної комісії з питань бюджету та комунальної власності, щоб знайти шляхи вирішення цієї проблеми. 

У понеділок, 5 жовтня, Віталій Бунечко не з’явився на щотижневий онлайн-брифінг щодо захворюваності  в Житомирській області на коронавірус. Його заступник Віктор Градівський пояснив відсутність голови Житомирської ОДА тим, що він разом з депутатами вирішують проблему з недофінансуванням в області:

«Прямо зараз відбувається засідання обласної комісії з питань бюджету та комунальної власності, яка потребує його особистої відсутності. У нас досить важка ситуація з бюджетом, недовиконання 69 млн грн. В той же час нам необхідно підняти мінімальні заробітні плати, ініційовані президентом України. Вже зараз ми мінімізували всі видатки, які не є вкрай необхідними. Обласна адміністрацію щоденно працювала над цим, і представила на розгляд депутатам. Віталій Іванович особисто бере участь в засіданні цієї комісії, і повністю роз’яснить депутатам, які статті необхідно оптимізувати, щоб забезпечити виплату заробітної плати». 

Онлайн брифінг щодо захворюваності на COVID-19 в області

Posted by Житомирська ОДА on Monday, 5 October 2020

 


Будьте першим, хто прокоментував "«У нас досить важка ситуація з бюджетом»: голова Житомирської ОДА разом з депутатами шукають гроші на зарплату"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*