У неділю в Житомирській області зафіксували 14 порушень карантинних норм в магазинах, закладах харчування та на ринках

У Житомирській області сьогодні, 5 грудня, непланово на дотримання карантинних обмежень перевірили п’ять агропродовольчих ринків. Так порушення обмежень червоної зони виявили на двох ринках Бердичева, а також на ринках в Іршанську та Романові.

Про це сьогодні повідомила прес служба Житомирської ОДА.

«Станом на 5 грудня здійснено 18 позапланових перевірок агропродовольчих ринків області. Порушення виявлено на 4 ринках: 2 ринках м.Бердичева – на прилеглих до ринків територій наявна стихійна торгівля, порушується масковий режим, смт Іршанськ та смт Романів – порушення маскового режиму. За результатами перевірок направлено листи з пропозиціями і попередженнями адміністрації ринку щодо усунення виявлених порушень, повідомлено органи влади та правоохоронні органи. За порушення маскового режиму на ринку м.Бердичева складено протокол про адмінправопорушення по ч.2 ст.443 КУпАП», – повідомили в ОДА.

Разом з тим, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області перевірили 53 суб’єкти господарювання по дотриманню ними обмежувальних заходів. Під час перевірок порушення виявлено на 10 об’єктах (закладах торгівлі продовольчими товарами – 6, торгівлі непродовольчими товарами – 1, закладах громадського харчування – 3). За виявлені порушення видано 2 приписи, суб’єктам господарювання направлено 8 листів про усунення виявлених порушень.

Будьте першим, хто прокоментував "У неділю в Житомирській області зафіксували 14 порушень карантинних норм в магазинах, закладах харчування та на ринках"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*