У нерівній боротьбі житомирських комунальників з погодою поки перемагає сніг  

Учора, 10 січня, в Житомир повернулася зимова погода. Мороз та снігопад – звісно, гарно, та містяни вже ближче до вечора відчули дискомфорт на дорогах та тротуарах.

Заступник міського голови Олександр Шевчук розповів, що працювати комунальники почали ще вчора, натомість, поки що вдалося пересипати тільки половину міста:

«Комунальники почали працювати ще з вчорашнього вечора. Вночі працювало 10 одиниць техніки по вулицях міста. Це ми говоримо про посипання, очищення і ще раз посипання. Зараз вже друга зміна поїхала працювати вулицями міста, які не встигли посипати та розчистити вночі. Що стосується тротуарів, то, на жаль, у нас не відбулися торги щодо керуючих компаній, і силами комунального підприємства ми очищаємо тротуари міста».

Управління транспорту та зв’язку планує опублікувати перелік вулиць на яких тротуари вже прочищені і які прочистять найближчим часом. 

«Важливо розуміти, що мова не про те, щоб тротуар був повністю вичищений. Доріжка пробита, тобто машина пройшла і комунальники працюють. Хочу ще раз наголосити, що неможливо все місто пересипати за годину-дві. Треба мінімум чотири години на це. Прибудинкові території, ОСББ мають прибирати ділянки самостійно. Керуючі компанії мають забезпечити очищення там. Вони мають договори на оренду та надання послуг з очищення снігу на прибудинкових територіях», – додав Шевчук.

Що стосується посипання вулиць, то піскосуміші вистачає, а міськрада вже оголосила нові торги на закупівлю солі. 

«Нам вистачає піскосуміші. Хоч у нас пройшли торги і не повний об’єм солі був закуплений, тому не в тій кількості, в які хотілося б, але нам на січень вистачає, і паралельно вже оголошені торги на сіль. Я думаю, ми домішаємо, і цього буде достатньо на зиму», – зазначив заступник міського голови.

Нагадаємо, на авто для 30-ї бригади: з аукціону в Житомирі продають футболку з автографом Андрія Шевченка (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "У нерівній боротьбі житомирських комунальників з погодою поки перемагає сніг  "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*