У Німеччині будуть вивчати українську мову як другу іноземну

У Німеччині будуть вивчати українську мову як другу іноземну

У землях Гессену, Німеччина, федеральна влада вирішила запровадити в школах українську мову у якості другої іноземної мови вивчення. Це поки що проєкт, який стартує у наступному навчальному році, проте за його підсумками вивчення української мови можуть й залишити на значно більший термін.

У міністерстві освіти Гессена заявили, це робиться з огляду на близько 20 тисяч школярів з України, а також через 300 українських вчителів, які зараз викладають у місцевих школах. Вивчення української пропонується не лише українцям, а всім учням Гессена.

Ми не повинні втомлюватися підтримувати Україну. Ми хочемо запропонувати молоді і вчителям з України більш привабливі освітні та кар’єрні перспективи на основі їх індивідуальних талантів, у тому числі для відбудови власної країни, а також надіслати чіткий сигнал солідарності у важкі часи“, – заявив місцевий міністр культури Армін Шварц.

Міністр з дебюрократизації Гессена Манфред Пенц додав, що це не лише знак солідарності з Україною, а також внесок у збереження ідентичності та культури України.

У свою чергу посол України в Німеччині Олексій Макеєв додав, що рішення влади Гессена повинно стати хорошим прикладом як для інших земель у Німеччині, так і для всіх інших країн

Нагадаємо, велосипедом із Парижа до України: у Житомир завітав волонтер із Франції.

Будьте першим, хто прокоментував "У Німеччині будуть вивчати українську мову як другу іноземну"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*