У Німеччині затримали двох російських шпигунів, які планували диверсії на території країни

У Німеччині затримали двох російських шпигунів, які планували диверсії на території країни

У Німеччині затримали двох рашистських агентів, які планували диверсії задля підриву військової підтримки України. Про це повідомили репортери німецького видання Spiegel.

Головний обвинувачений – 39-річний Дітер С. російсько-німецького походження з Баварії. Відомо, що у 2014-2016 роками він навіть був бойовиком так званої днр.

Згідно матеріалів слідства, Дітер С. з жовтня 2023 року контактував з російськими спецслужбами щодо диверсійних операцій у Німеччині. Чоловік погодився здійснити підпали та підриви військової інфраструктури, збройових заводів і промислових об’єктів.

Основною ціллю рашистів також були транспортні шляхи, які використовують для перевезення вантажів військового призначення. Метою запланованих атак було зрештою підірвати німецьку підтримку України.

Дітер С. також розвідував і фотографував військові об’єкти США в Німеччині. Відповідні зображення він надсилав своїм російським клієнтам. Зокрема, йдеться про важливий військовий полігон, де армія США тренує українських військових.

Другим затриманим шпигуном є помічник Дітера С. – 37-річний росіянин німецького походження Олександр Дж.

Нагадаємо також, що третина персоналу російських посольств у світі – співробітники розвідки рф.

Будьте першим, хто прокоментував "У Німеччині затримали двох російських шпигунів, які планували диверсії на території країни"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*