У новому році транспортну мережу Житомира оптимізуватимуть фахівці

У 2021 році міська влада планує залучити фахівців для оптимізації транспортної мережі Житомирської територіальної громади. Міський голова Сергій Сухомлин пояснив, що раніше це зробити не змогли через те, що обласна адміністрація забрала право на встановлення приміських маршрутів:

«Ми з депутатами обговорювали це питання, навіть фінансування Житомиртранспорт заклали тільки на перший квартал, і це пов’язано із затвердженням транспортної мережі. Вона є, фактично перший етап є , але… Пам’ятаємо, що у 2019 році область нам віддала право встановлювати приміські маршрути, а потім забрала. І це поламало цю всю транспортну мережу. Вона не буде працювати, якщо область буде мережа була підтримана і областю, і містом, самі ми вже не зможемо це зробити».

Він також зазначив, що міська влада планує знайти професіоналів, які розроблять транспортну мережу Житомира:

«Зараз будемо замовляти професійних фахівців, розробку цієї транспортної мережі. Вона фактично є, але нам потрібно отримати тільки підтвердження від фахівців, і чіткі розрахунки. Зараз більш-менш нормально функціонує електронний квиток, коли ми отримаємо всі ці 50 нових тролейбусів, зможемо запустити центральне кільце, і вже переходити на короткі маршрути, без нових тролейбусів ми не могли цього зробити».

Будьте першим, хто прокоментував "У новому році транспортну мережу Житомира оптимізуватимуть фахівці"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*