У перші дні нового року поліція Житомирщини розшукала 14 зниклих дітей | Times ZT

У перші дні нового року поліція Житомирщини розшукала 14 зниклих дітей

Упродовж перших трьох днів нового року правоохоронці Житомирщини отримали 15 повідомлень про зникнення дітей. Досі у розшуку знаходиться 14-річний житомирянин Максим Дмитренко. Інші діти повернуті до домівок. З родинами працюють ювенальні інспектори.

1 січня у Народицькій громаді зникла 14-річна мешканка. Дівчина пішла з дому і про неї нічого не було відомо, а мобільний телефон був вимкнений. Тож батько дівчини звернувся за допомогою до правоохоронців.

З’ясувалося, що увечері дитина маршруткою дісталась до Києва. Тож вже за кілька годин поліцейські розшукали її у передмісті столиці, де вона гостювала у знайомих.

У Андрушівці цього ж дня пішли на посівання по сусідах і надовго забарилися 11-річна дівчинка та її 9-річний братик. Збентежені рідні терміново повідомили про зникнення обох до поліції, адже в Андрушівку родина приїхала в гості.

На щастя, вже за годину дітлахів знайшли у сусідньому обійсті, де вони посівали. Нічого лихого з малечею не трапилось.

Ще одну 13-річну посівальницю того ж дня правоохоронці швидко розшукали у м. Житомирі.

Того ж дня 11-річна звягельчанка, образившись на мамині зауваження, пригрозила, що йде у ліс і покинула домівку. Але за пів години правоохоронці знайшли втікачку на вулиці. За її словами, вона так пожартувала.

У понеділок на світанку мати 13-річної житомирянки заявила до поліції про відсутність доньки вдома. Як з’ясувалось, школярка напередодні увечері поїхала до знайомих за межі міста і відтоді на дзвінки не відповідала. Правоохоронці знайшли юнку у селищі Іршанську і передали матері.

Усі розшукані підлітки знаходяться вдома під опікою рідних. З даними родинами працюють ювенальні поліцейські.

Водночас досі тривають пошуки 14-річного житомирянина Максима Дмитренка. У понеділок ввечері підліток пішов з дому і донині про його місце знаходження нічого не відомо. 

Будьте першим, хто прокоментував "У перші дні нового року поліція Житомирщини розшукала 14 зниклих дітей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*