У Почаївській Лаврі настоятель забарикадувався й не пускає медиків, хоча там підозрюють спалах СOVID-19 | Times ZT

У Почаївській Лаврі настоятель забарикадувався й не пускає медиків, хоча там підозрюють спалах СOVID-19

Медики підозрюють, що службовці та хористи Почаївської лаври розносять коронавірусну інфекцію по іншим районам.

Фахівці підозрюють, що на території Почаївської лаври великий спалах коронавірусної інфекції, але підтвердили лабораторно цього не можуть, адже настоятель категорично відмовляється від співпраці й не пускає до храму.

Про це розповіла головний санітарний лікар Тернопільщини Оксана Чайчук. 

 “У нас вчора виникла ситуація з Шумським районом, що тісно пов’язаний з Почаївською лаврою, так як священик, який бере участь у хорі в Почаївській лаврі, є священнослужителем на території Збаразького району, а дружина його працює бухгалтером у Шумській лікарні. Відповідно, контакти пішли як по співробітниках бухгалтерії, так і головний лікар у нас позитивний та багато лікарів. Вчора [15 квітня] був 21 позитивний результат, а всього по Шумську 26 позитивних”, – повідомила Чайчук.

Також вона зазначила, що священики-хористи Почаївської лаври мають парафії в Шумському, Кременецькому та Збаразькому районах, тож можуть переносити інфекцію. При цьому настоятель Лаври категорично відмовляється виходити на зв`язок, так само, як і його помічники. Мер міста також відмовився втручатися в цю ситуацію.

Нагадаємо, всіх українських медпрацівників перевірятимуть на СOVID-19

1 коментар до "У Почаївській Лаврі настоятель забарикадувався й не пускає медиків, хоча там підозрюють спалах СOVID-19"

  1. Андрій Мусієнко | 23.04.2020 at 17:40 | Відповіcти

    Депортувати у московію разом з мером, а Лавру віддати УПЦ. Ворог в глибокому тилу блаженно почувається. Підпали на тернопільщині також мабуть їхніх рук діло.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*