У прикордонних районах Житомирщини пройдуть спецнавчання

24-25 листопада на кордоні Житомирщини з Білоруссю відбудуться масштабні командно-штабні навчання за участі Нацгвардії, Нацполіції, ВСУ, прикордонників, рятувальників та інших зацікавлених структур. Тренування пройдуть в умовах максимально наближених до реальних.

Завдання спецнавчання «Полісся» – відпрацювання спільного алгоритму протидії незаконному перетину кордону України нелегальними мігрантами, а також виконання комплексу інших заходів, спрямованих на удосконалення міжвідомчої взаємодії.

До охорони кордону також активно буде залучено авіацію, безпілотні авіаційні комплекси та технічні засоби нагляду.

У ГУНП попереджають, з 5:00 до 6:00 25 листопада буде обмежено рух по вулиці Пушкінській, оскільки до місця проведення навчань з Житомира вирушатиме колона техніки та службового автотранспорту.

Обмеження руху транспортних засобів і пішоходів можливе також в окремих прикордонних громадах. Буде проводитись перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо.

Правоохоронці просять жителів та гостей регіону із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги поліцейських. Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.

Прохання до жителів прикордонних районів: якщо у вашому населеному пункті з’явились незнайомі особи, які своєю поведінкою викликають у вас обґрунтовані підозри, або у разі виявлення підозрілих предметів повідомляйте про це за телефонним номером 102.

Нагадаємо, що через загострення ситуації на кордоні з Білоруссю на Житомирщині можуть ввести надзвичайний стан.

Будьте першим, хто прокоментував "У прикордонних районах Житомирщини пройдуть спецнавчання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*