У Раді планують повернути покарання за незаконне збагачення

2393290 - У Раді планують повернути покарання за незаконне збагачення

Сьогодні, 11-го вересня, парламентарі проголосували за президентський законопроект щодо конфіскації корупційних активів.

Відповідне рішення було прийняте 316 народними депутатами.

У рамках закону планують впровадити механізм цивільної конфіскації корупційних активів, а також відновити кримінальну відповідальність за протизаконне збагачення.

Відзначимо, що представники профільного комітету порадили підтримати закон із поправками стосовно термінів позовної давності та ретроактивності.

Згідно документу пропонується узаконити процедуру визнання необгрунтованими активи посадовців з їх конфіскацією на користь держави, які були отримані протизаконним шляхом, а також особливості позовного провадження у справах про визнання таких “незаконних” активів.

Також планується впровадження окремих підстав щодо припинення права власності, визначення видів активів, які можуть уподальшому визначатися як необгрунтовані, і межа вартості таких активів у Цивільний кодекс України.

На сьогоднішній день розслідуваннями незаконного збагачення чиновників займаються представники Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон про імпічмент.

Будьте першим, хто прокоментував "У Раді планують повернути покарання за незаконне збагачення"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*