У райцентрі Житомирщини поліція вилучила трьох дітей у жінок-алкоголічок (ФОТО)

У Бердичеві ювенали вилучили дітей, віком від 10 місяців до 3 років, у двох родинах, що проживають у районному центрі. Зараз вказаними фактами займаються представники соцслужб, які вирішать подальшу долю малюків та їх неблагополучних родин.

Перевірити умови проживання однієї з родин міста правоохоронці вирішили після повідомлення жителів багатоповерхівки про те, що поруч із ними проживає родина з двома маленькими дітьми та матір`ю-алкоголічкою. На момент прибуття до помешкання, жінка дійсно була нетверезою, а малеча знаходилася у повному безладі: обоє заплакані, голодні та навіть не одягнуті.

Хлопчиків, півтора та трьох років, вилучили з родини та доставили до медичного закладу на огляд. Горе-матір попередили про відповідальність за вказані дії, але та заявила, що змінювати в своєму житті нічого не збирається і піклуватися про дітей не хоче.

Правоохоронці прийняли рішення відвезти матір до місцевого центру детоксикації, де її станом займатимуться спеціалісти.

Подібна ситуація сталася того ж дня в іншому мікрорайоні Бердичева, де проживає молода жінка із 10-місячною дитиною. Під час перевірки умов проживання було виявлено квартиру без меблів та інших важливих для немовляти речей. Дитина при цьому перебувала у жахливому стані, без підгузків та одягу, замотана лише у ковдру. З їжі в помешканні знайшли лише картоплю, якою й намагалися підготовувати маля. Враховуючи всі обставини, дитину вирішили вилучити з родини.

Зараз вирішується питання доцільності та безпечності подальшого перебування дітей у цих родинах.

Нагадаємо, як у  приватному будинку на Житомирщині знайшли заховане в ковдру мертве немовля

Будьте першим, хто прокоментував "У райцентрі Житомирщини поліція вилучила трьох дітей у жінок-алкоголічок (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*