У росії достатньо ресурсів для продовження війни – Забродський 

росія має ще достатньо ресурсів для ведення боротьби в повітряному просторі України з наявною інтенсивністю впродовж кількох наступних років. Також немає приводів для оптимізму стосовно російських запасів крилатих ракет повітряного базування.

Про це заявив голова оборонного комітету Верховної Ради, генерал-лейтенант Михайло Забродський.

За його словами, у рф є можливість підтримувати і нарощувати угруповання авіації за рахунок чисельності її бойового складу, «який вражає».

«росія продовжує перекидати з “тилових” округів авіаційну техніку для поповнення втрат і має ще достатньо ресурсів для ведення боротьби в повітряному просторі з чинною інтенсивністю впродовж кількох наступних років.

Показовим є факт, що чисельність авіаційного угруповання навколо України залишається майже незмінною з початку вторгнення, щоправда, його якісний склад суттєво погіршився, оскільки російська сторона змушена замінювати сучасні втрачені літаки та вертольоти застарілими модифікаціями, іноді навіть знятими зі зберігання», – зазначає Михайло Забродський.

Також він додав, що запаси крилатих ракет повітряного базування у росії не безмежні, але тут немає будь-яких приводів для оптимізму.

«Просто очікувати і сподіватися, що повітряні атаки припиняться, враховуючи брак у противника засобів ураження, найгірше, що можна робити в поточній ситуації. На просте запитання: “Коли таке може статися?” існує не менш проста відповідь – ніколи», – резюмує генерал.

Крім того, він повідомив, що російське керівництво займається питанням поповнення запасів ракет.

Нагадаємо, найближчим часом росія може вдатися до повторних масованих обстрілів.

Будьте першим, хто прокоментував "У росії достатньо ресурсів для продовження війни – Забродський "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*