У розтраті палива майже на 3 млн грн викрито ще одного бердичівського посадовця

Днями правоохоронці оголосили про підозру ще одному посадовцю Бердичівської міськради. В результаті слідчих дій було викрито його причетність до схеми нецільового використання бензину, дизпалива і скрапленого газу територіальної громади у період воєнного стану.

Понад 82 тонни дизельного палива були передані Бердичівській громаді для забезпечення нормальної життєдіяльності на підставі відповідного рішенням Ради оборони Житомирщини у березні 2022. Однак, подальші акти приймання-передачі матеріальних цінностей та договори зберігання, як встановило слідство, були фіктивними.

Паливо, без укладання жодних офіційних документів, завезли на третє підприємство. Відтоді ним розпоряджались на власний розсуд посадовці міськради та керівник комунальної служби.

Слідчі зафіксували нестачу бензину, дизельного палива та скрапленого газу вартістю майже 3 мільйони гривень. Тим самим Бердичівській територіальній громаді нанесено збитків в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану.

Посадовцю Бердичівської міської ради оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) ККУ.

Наразі тривають слідчі дії.

Нагадаємо, що в рамках даного кримінального провадження у серпні цього року правоохоронці також оголосили підозри посадовцю та керівникові однієї з комунальних служб Бердичівської міськради.

Будьте першим, хто прокоментував "У розтраті палива майже на 3 млн грн викрито ще одного бердичівського посадовця"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*