13 листопада за допомогою до правоохоронців звернулася 47-річна жителька смт Ружина. По телефону жінка повідомила, що серед ночі хтось намагався підпалити її житло, кинувши у вікно пляшку з займистою рідиною.
До приїзду правоохоронців жінка самотужки загасила пожежу.
В результаті слідчих дій було встановлено, що напередодні між донькою заявниці та її чоловіком стався конфлікт. Тож до події може бути причетний 25-річний зять власниці будинку. Такі підозри підтвердили й записи з камер відеонагляду.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/11/ba25d91c6683c9c4d82f3036fdf49c95.jpg)
Ймовірного винуватця розшукали за місцем проживання. Свою провину чоловік визнав та розповів, що таким чином хотів помститися дружині за намір розірвати шлюб.
Тож підпаливши «коктейль Молотова», зять кинув його в одне з вікон приватного будинку своєї тещі, після чого з місця події втік. Не зупинило чоловіка й те, що тієї ночі у оселі перебувала його п’ятимісячна дитина. На щастя, від протиправних дій чоловіка ніхто не постраждав.
Чоловіка затримали. За вказаним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 (Замах на кримінальне правопорушення), ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) КК України.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/11/b8be141f86c8bb6143313c5e4389406b.jpg)
Нині вирішується питання про оголошення фігурантові про підозру та обрання запобіжного заходу.
Меснику-невдасі тепер загрожує від 3 до 10 років позбавлення волі.
Нагадаємо також, що на Хорошівщині невідомі підпалили храм УПЦ (МП).
Будьте першим, хто прокоментував "У Ружині чоловік так хотів помститися дружині, що підпалив будинок тещі, де перебувала і його 5-місячна дитина"