У школах Житомира зменшиться кількість першокласників | Times ZT

У школах Житомира зменшиться кількість першокласників

У Житомирі 1 травня стартував набір дітей до першого класу. За цей час надійшло близько 30-40% заявок, у той час, як минулого року на початку травня мережа була повністю заповнена. 

Про це під час позачергового засідання виконавчого комітету повідомила заступниця директору департаменту освіти Світлана Ковтуненко.

«Ми прогнозуємо, що у нас буде зменшено кількість дітей по першим класам. Станом на 1 травня ми набрали менше 50% на перші класи. Минулого року в травні у нас була вже повністю набрана мережа», – каже Ковтуненко. 

Такі цифри пов’язані з тим, що люди ще не знають, де саме вони будуть у вересні, адже під час війни події змінюються щодня. 

Наразі у Житомирі 6500 дітей, сім’ї яких ще не повернулися з-за кордону. 8300 – знаходяться в різних регіонах країни та 12 учнів, які забрали документи з житомирських шкіл.

«Ми ще чекаємо липня, адже до липня у нас триває набір в перші класи. Хочу наголосити, що так як у нас більше 14 000 дітей за межами нашої громади, зрозуміло, що коли вони повернуться, ми їм в навчанні не відмовимо», – додала заступниця директора департаменту освіти.

Крім того, у Житомирі 77 дітей-переселенців. Місто максимально задовольняє їх потреби, у тому числі, й потребу в освіті. 

Читайте також, моє майбутнє в мирній Україні — триває прийом робіт на онлайн-конкурс малюнків «Країна моїх прав».

Будьте першим, хто прокоментував "У школах Житомира зменшиться кількість першокласників"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*