У січні ціна на електроенергію в Україні зросте вдвічі

В Україні планують підвищити ціни на електроенергію для бізнесу. Проекти зміни тарифів на 2023 рік опубліковано на сайті НЕК «Укренерго». Зокрема, тариф на передачу електроенергії для бізнесу планують збільшити з 346 до 636 гривень за МВт-год.

Що стосується звичайних українців, то тариф для індивідуальних побутових споживачів залишиться незмінним. Однак люди істотно відчують вказане подорожчання, оскільки разом з ним зростуть і ціни на продукти та інші необхідні товари.

В Асоціації власників малого та середнього бізнесу вже заявили, що таке зростання цін на електрику в результаті може призвести до того, що Україна взагалі втратить національне виробництво.

«Підвищення тарифів на передачу та диспетчеризацію електроенергії – нищівний удар для українського бізнесу. Це рішення викликало багато питань навіть у мирний час, а під час війни – це просто неприпустимо. Якщо ми хочемо зберегти національне підприємництво, якщо ми хочемо зберегти національний бізнес – це робити не можна категорично»,

– заявив голова Асоціації Руслан Соболь.

В свою чергу в Укренерго необхідність підняття тарифу пояснюють зростанням долара та євро, що призвели до зростання витрат, а також руйнуванням енергетичної інфраструктури України через російські обстріли.

Будьте першим, хто прокоментував "У січні ціна на електроенергію в Україні зросте вдвічі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*